Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

finanse i biznes

Wycena spółek

Capital One Advisers jako niezależna grupa doradcza, pozwala uzyskać klientom realną wycenę ich firm. Do bazy naszych kompetencji należy między innymi wycena spółek, doradztwo finansowe dla przedsiębiorstw, budowanie grup kapitałowych. Posiadana wiedza i doświadczenie sprawią, że spółki poddane analizie zostaną obiektywnie wycenione.

system monitorowania pojazdów

Nasze nowoczesne oprogramowanie odpowiedzialne jest między innymi za kontrolę zużycia paliwa, wybór trasy oraz automatyczne pobieranie opłat drogowych. Zapewniamy również system monitorowania pojazdów oraz zachowania kierowców. W ramach działania platformy umożliwiamy także dwustronną komunikację pomiędzy kierowcą, a dyspozytorem.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Warszawa

Jeżeli chcesz mieć pewność, że księgowość Twojej firmy zostanie poprowadzona właściwie i z dopełnieniem wszystkich koniecznych procedur, możesz powierzyć ją w ręce naszego biura. Zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych, kompleksową obsługę działu kadr i płac, a także doradztwo podatkowe i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Import zabawek

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepszy, szybki i niezawodny import z Azji! Sprowadzamy towary tanie i takie, które są potrzebne na naszym rynku. Dlatego oferujemy między innymi sprzęty elektroniczne, zabawki, a także kosmetyki, czy artykuły przemysłowe z Chin. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

BPMN

Zastanawiasz się w jaki sposób niektórym firmom udaje się tak dynamicznie rozwijać? Prawidłowa prezentacji i interpretacja modeli BPMN, czyli specjalistyczne szkolenia z tego zakresu, pozwolą Ci uzyskać odpowiedź na to pytanie. Jeżeli więc jesteś głodny sukcesu - zaufaj naszemu doświadczeniu oraz przygotowaniu.

© www.mythbusters.pl.