Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

finanse i biznes

Wycena spółek

Capital One Advisers jako niezależna grupa doradcza, pozwala uzyskać klientom realną wycenę ich firm. Do bazy naszych kompetencji należy między innymi wycena spółek, doradztwo finansowe dla przedsiębiorstw, budowanie grup kapitałowych. Posiadana wiedza i doświadczenie sprawią, że spółki poddane analizie zostaną obiektywnie wycenione.

Biuro rachunkowe

Wspieramy małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa w zajmowaniu się aspektami finansowymi ich działalności. Nasze biuro rachunkowe mieści się we Wrocławiu oraz realizuje działania w zakresie usług kadrowo-płacowych, doradztwa leasingowego, a także rozliczania projektów unijnych. Oferujemy także m.in. stała ewidencję środków trwałych.

Księgowość Bydgoszcz

Czy naprawdę księgowość musi być tylko dodatkowym obowiązkiem? Dla naszego biura z Bydgoszczy to przede wszystkim możliwość odciążenia państwa od codziennej, systematycznej pracy. Dbamy zarówno o terminowość poszczególnych działań, jak i ich poprawność. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam podejmować się również innych zleceń.

Księgi handlowe

Wszelka działalność rynkowa to konieczność wypełniania szeregu powinności związanych z rozliczaniem się z fiskusem czy ewidencjonowaniem faktur. Nasze biuro księgowe zaprasza do współpracy - poprowadzimy księgi handlowe oraz rachunkowe spółek różnego typu, od partnerskich, przez jawne, aż po akcyjne i z o.o.

Papierniczy

Warszawa to przecież miasto bardzo dynamiczne, nastawione na inwestycje i rozwój firm, a także nastawione na działalność biurową i korporacyjną. W związku z tym posiada także liczne firmy, które zaopatrzą biuro w nowoczesne i sprawnie działające artykuły biurowe. Dobry jakościowo i sprawnie działający sprzęt biurowy to przede wszystkim szybsze tempo i większa wydajność pracy.

kursy mindfulness

Współczesne czasy wymagają od nas ciągłej produktywności i coraz częściej jesteśmy skierowani na zarabianie pieniędzy w szybkim tempie. To wszystko prowadzi do tego, że nie umiemy już skupić się na sobie i odczuwać tak intensywnie jak kiedyś. Postaw na nasze kursy mindfulness, jeśli chcesz przeżywać życie głęboko.

Sztabka złota na prezent ślubny

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji szlachetnych kruszców inwestycyjnych. W naszej ofercie znaleźć można takie produkty jak sztabka złota, która może posłużyć na prezent ślubny lub z innej okazji. Można je nabyć oczywiście także dla siebie - jako inwestycję. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej i zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Realizujemy tłumaczenie przysięgłe zarówno online jak i w naszym biurze. Staramy się robić wszystko, by klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego zapewniamy im szybko i profesjonalne wykonywane zlecenia. Najlepsze tłumaczenia przysięgłe online czekają na Ciebie w naszej firmie. Jesteśmy pewni, że będziesz chciał korzystać z naszych usług w przyszłości.

Tłumaczenia medyczne Szczecin

Nasza firma oferuje profesjonalne tłumaczenia medyczne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy solidne przetłumaczenie wszelkich dokumentów, analiz, publikacji naukowych, wypisów ze szpitali i wielu innych materiałów z wielu języków Europy i Śiwata. Przekłady językowe z naszą firmą z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

© www.mythbusters.pl.