Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

gastronomia

Piece konwekcyjno parowe

Piece konwekcyjno parowe to swego rodzaju \"kombajny\" kuchenne. Są to urządzenia przeznaczone do wielu czynności dlatego często można je spotkać w restauracjach. W ofercie naszego sklepu gastronomicznego znajdą Państwo między innymi właśnie piece konwekcyjno parowe, ale także inne urządzenia jak piece do pizzy czy akcesoria gastronomiczne.

Probox

Dostępne w naszym asortymencie witryny chłodnicze zdobyły już popularność na polskim rynku, dzięki swojej stabilnej konstrukcji, praktyczności w zastosowaniu oraz niezawodności w każdej sytuacji! To rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, szukających niedrogich, lecz funkcjonalnych sprzętów gastronomicznych!

Spersonalizowane cukierki

Produkujemy krówki, które zachwycą Ciebie smakiem i kruchością. Na naszej stronie internetowej zamówisz spersonalizowane cukierki na każdą okazję. Ciągutki sprawdzą się idealnie jako słodki upominek dla gości weselnych. Mamy gotowe etykiety na słodycze, które pozwolą Ci urozmaicić prezent na Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Podkłady pod tort

Nasza firma w pełni zdaje sobie sprawę, że atrakcyjny wygląd ciasta nie oznacza wyłącznie lukru i zdobień, ale dotyczy również jego opakowania. Dlatego w ofercie zostały uwzględnione podkłady pod tort, wykonane z grubej tektury i powleczone złotą folią PET. Udostępnione są ich różne średnice, aby łatwo dopasować produkt do wielkości wypieku.

© www.mythbusters.pl.