Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

gastronomia

Wyposażenie gastronomii

Jeżeli interesuje Państwa kompleksowe wyposażenie gastronomii, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oferujemy najlepsze zmywarki, kruszarki do lodu, miksery czy regały chłodnicze. Decydując się na dostarczane przez nas wyposażenie gastronomii, mogą mieć Państwo pewność, że wybieracie produkty najlepsze w swoim rodzaju.

Piece do pizzy

W naszej ofercie znajdą Państwo piece do pizzy, które spełnią Wasze oczekiwania. Proponujemy urządzenia, które zapewnią najlepsze warunki do wypieku pizzy. Doskonale nadają się do pizzeri oraz lokali gastronomicznych serwujących ten włoski przysmak. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

PanaGastro Sp. z o.o. - Zmywarki gastronomiczne

Wśród różnorodnych produktów, jakie znaleźć można w ofercie przedsiębiorstwa PanaGastro Sp. z o.o., dostępne są również zmywarki gastronomiczne, które wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością oraz maksymalną wydajnością przy wysokich oszczędnościach. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów technicznych oferowanych urządzeń.

http://www.e-gastro.net/

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni sprzętu. Niezależenie od tego,czy potrzebny Wam dobry okap gastronomiczny, czy też na przykład piec konfekcyjny - zamawiając go u nas zyskasz pewność, że nie płacisz i otrzymasz towar spełniający najwyższe kryteria jakościowe, higieniczne i technologiczne.

Piec konwekcyjny

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze zmywarki gastronomiczne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców! Są to sprzęty solidne, proste w obsłudze oraz praktyczne w zastosowaniu. Zainwestuj w urządzenia najwyższej jakości już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze lody

Masz ochotę na coś słodkiego? Zapraszamy na najlepsze lody do restauracji Grycan, gdzie wszystkie sorbety i desery pobudzają kubeczki smakowe, wprawiając w zachwyt ich właścicieli. Jako producent spełniający oczekiwania kolejnego pokolenia, doskonale wiemy czego potrzebujesz - pełni smaku i różnorodności!

Probox

Dostępne w naszym asortymencie witryny chłodnicze zdobyły już popularność na polskim rynku, dzięki swojej stabilnej konstrukcji, praktyczności w zastosowaniu oraz niezawodności w każdej sytuacji! To rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, szukających niedrogich, lecz funkcjonalnych sprzętów gastronomicznych!

młynki do kawy

Przeróżny wachlarz (kawa, herbata czarna czysta i młynki do kawy) to nieznaczący element atutów połączonych z partnerstwem z niniejszym podmiotem. Bezkonkurencyjne przedsiębiorstwo współtworzy reprezentacja kreatywnych oraz zaufanych ludzi którzy z radością podchodzą do każdego zobowiązania. Sprawdź naszą pełną ofertę.

© www.mythbusters.pl.