Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

gastronomia

Piece konwekcyjno parowe

Piece konwekcyjno parowe to swego rodzaju \"kombajny\" kuchenne. Są to urządzenia przeznaczone do wielu czynności dlatego często można je spotkać w restauracjach. W ofercie naszego sklepu gastronomicznego znajdą Państwo między innymi właśnie piece konwekcyjno parowe, ale także inne urządzenia jak piece do pizzy czy akcesoria gastronomiczne.

Probox

Dostępne w naszym asortymencie witryny chłodnicze zdobyły już popularność na polskim rynku, dzięki swojej stabilnej konstrukcji, praktyczności w zastosowaniu oraz niezawodności w każdej sytuacji! To rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, szukających niedrogich, lecz funkcjonalnych sprzętów gastronomicznych!

Podkłady pod tort

Nasza firma w pełni zdaje sobie sprawę, że atrakcyjny wygląd ciasta nie oznacza wyłącznie lukru i zdobień, ale dotyczy również jego opakowania. Dlatego w ofercie zostały uwzględnione podkłady pod tort, wykonane z grubej tektury i powleczone złotą folią PET. Udostępnione są ich różne średnice, aby łatwo dopasować produkt do wielkości wypieku.

Catering Łódź

Zapraszamy wszystkich gości na wesele z cateringiem Wszystko Ze Smakiem z Łodzi. Organizujemy dostawę najlepszych dań na tego rodzaju uroczystości, zapewniając o ich najwyższej jakości. Bez wątpienia zachwycicie się Państwo smakiem potraw, dostępnych w naszym niezwykle rozbudowanym i różnorodnym jadłospisie, podanym m.in. na naszej stronie internetowej http://www.zesmakiem.com.pl/.

Meble kuchenne na wymiar Kraków i okolice

W ramach naszych usług proponujemy najlepsze meble kuchenne na wymiar, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Jesteśmy tu właśnie po to, żeby zaproponować Tobie najkorzystniejsze rozwiązania. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, że naprawdę warto! Zachęcamy do współpracy mieszkańców Krakowa i okolic.

© www.mythbusters.pl.