Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

nowe technologie i IT

Bazy danych firm

Potrzebują Państwo bazy danych firm? Udostępniamy Państwu wysokiej jakości, dopracowane bazy danych firm. W naszej ofercie mają Państwo możliwość wyboru wśród baz firm z Polski i Europy, baz administracji i instytucji, a także zamówić bazy dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pojemniki siatkowe

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do wyposażenia warsztatów, magazynów oraz innych obiektów, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne pojemniki siatkowe oraz warsztatowe plastikowe, wykonane z polipropylenu, wykazującego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie chemikaliów. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Etykiety termotransferowe

Warto zaopatrzyć się w takiego rodzaju narzędzia. Nie na każdym opakowaniu dostrzeżemy etykiety termotransferowe. Biorąc produkt do ręki klienci cenią sobie informacje nie tylko te, które zamieścił producent. Dzięki właściwemu oznakowaniu unikniemy pomyłki powodującej kłopotliwe sytuacje przy kasie.

system alarmu pożarowego

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, zapewniające odpowiedni poziom ostrzeżenia w sytuacji zagrożenia ogniem. Proponujemy systemu alarmu pożarowego, oparte na sygnalizacji dźwiękowej . Nasze konstrukcje składają się z centrali oraz czujników, dzięki czemu o zagrożeniu powiadomione zostają osoby przebywające w otoczeniu oraz Straż Pożarna.

Przełącznik sieć agregat

Producent wyrobów elektrycznych, firma Spamel pragnie polecić Państwu swoją ofertę. Posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości wyrobów takich jak przełącznik sieć-agregat, zestaw instalacyjny, rozłącznik. O jakości naszych produktów świadczy to, że spełniają zarówno krajowe jak i europejskie normy bezpieczeństwa. Zapewniamy, że nasze produkty Państwa nie zawiodą. Zapraszamy na stronę: www.spamel.com.pl.

Serwis w&h

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży końcówek i akcesoriów stomatologicznych. Prowadzimy także serwis, w którym można wymienić lub naprawić turbiny, kątnice, prostnice czy pisarki. Posiadamy końcówki stomatologiczne do sprzętu popularnych na rynku producentów, takich jak Kavo, W&H, Bien Air czy Midwest.

Remont pomp

W przypadku poważnej awarii, która objęła szereg elementów i układów całego mechanizmu, jedynym rozsądnym rozwiązaniem może okazać się remont pomp. Zakład Elektromechaniki Ogólnej wykonuje kompleksową diagnostykę, przeglądy oraz naprawę systemów tłoczących. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych usług.

Zarządzanie wydrukami

Masz wrażenie, że w Twojej pracy drukuje się niebotyczne ilości dokumentów, przy użyciu tuzina różnych urządzeń? Zarządzanie wydrukami to specjalność naszej firmy i jeżeli będziesz chciał pokażemy Ci, jak zminimalizować ponoszone przez Ciebie koszty. Sprawimy również, że system wydruków w Twoim miejscu pracy stanie się bardziej zrozumiały.

Gruntowa pompa ciepła

Jak wykorzystać pokłady energii znajdujące się pod powierzchnią ziemi? Z pomocą przychodzi gruntowa pompa ciepła - urządzenie, dzięki któremu skutecznie dogrzejesz swój dom. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu montażu tego typu instalacji. Pomagamy również w doborze odpowiedniego urządzenia pod konkretny typ zabudowy.

Holmexx - Frezowanie CNC

Nasza firma oferuje m.in. usługi z zakresu frezowania CNC przy pomocy nowoczesnych frezarek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. Zajmujemy się profesjonalną obróbką takich materiałów jak stal, aluminium, mosiądz, brąz, a także tworzywa sztuczne. Wszystkie detale wykonujemy zgodnie z załączoną przez Państwa dokumentacją.

Podkładki żelowe

Praca biurowa w dalszej perspektywie nie sprzyja organizmowi ludzkiemu - warto zatem stosować się do zasad ergonomii i korzystać z funkcjonalnych akcesoriów. Są nimi oferowane przez nasz sklep internetowy podkładki żelowe, idealne pod mysz komputerową. Dodatkowa opcja nadruku pozwoli wyróżnić ten gadżet i opatrzyć go grafiką, np. firmowym logiem.

Wentylacja Warszawa

Świadczymy usługi w zakresie instalowania systemów klimatyzacji, wykonywania kosztorysów, a także kompleksowej pomocy serwisowej. Projektowana i wykonywana przez naszą firmę na terenie Warszawy wentylacja sprawdza się w domach mieszkalnych, a także w dużych obiektach przemysłowych czy budynkach biurowych.

Profile ocynkowane

Specjalnością przedsiębiorstwa SERWISTAL jest produkcja najwyższej klasy wyrobów stalowych, takich jak profile ocynkowane systemu Steela. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim jako element suchej zabudowy ścian wewnętrznych i sufitów. Tworzą solidną i lekką konstrukcję, do której montowane są płyty gipsowo-kartonowe lub sufity podwieszane.

Motoreduktory

Oferowane przez nas produkty mają na celu zmniejszenie liczby obrotów napędu na wyjściu. Motoreduktory swoje zastosowanie znajdą w podajnikach, dozownikach, mieszarkach, transporterach oraz suwnicach. W zależności od modelu będą one miały zróżnicowane właściwości pod względem sprawności, gabarytów oraz rodzaju wyjścia.

Mufy kablowe

Mufy kablowe to produkty, które stanowią doskonałą pomoc w montażu elektrotechnicznym. Oferowane przez nas artykuły są nie tylko wysoko jakościowe, ale także wyjątkowo sprawne, co zapewnia ich długą eksploatację i bezawaryjne działanie. Zapoznaj się z naszą ofertą - mufy kablowe to nie jedyne artykuły, jakie oferujemy.

Obsługa stref płatnego parkowania

Proponujemy innowacyjne rozwiązania dotyczące projektowania miejsc postojowych. W zakres naszych usług wchodzi wdrażanie oraz obsługa stref płatnego parkowania znajdujących się, między innymi, przy firmach, szpitalach i centrach handlowych. Zapewniamy stały monitoring podczas postoju samochodu oraz kompleksowy serwis systemu i urządzeń.

kotły pelletowe

Jest to doskonałe rozwiązanie, które skutecznie i wydajnie ogrzewa pomieszczenia w domu oraz wodę użytkową. Kotły pelletowe wyróżniają się tym, że paliwo spala się w specjalnym palniku zaopatrzonym w palenisko oraz obudowę. Odpowiednią wygodę użytkowania zapewnia natomiast automatyka w postaci kontroli temperatury, włącznika oraz wyłącznika, a także rozpalania ognia.

Doprężacze

Zastosowanie sprężonego powietrza w przemyśle jest bardzo szerokie. Jako specjaliści w tym zakresie oferujemy nie tylko pojedyncze komponenty, ale także doprężacze dostosowane do potrzeb klienta. Stacje kontenerowe tego typu gwarantują bardzo dużą mobilność, a także chronią pozostawione wewnątrz urządzenia.

Zegarki dla dzieci

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi stylowe, kolorowe i wykonane z najwyższą precyzją zegarki dla dzieci. Dzięki nim maluchy szybko nauczą się odczytywać godzinę, a przy tym ucieszą się z pięknego, oryginalnego przedmiotu. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokogatunkowego szkła mineralnego, posiadają gumowe lub materiałowe paski i aluminiowe koperty. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami oraz złożenia zamówienia.

serwis zegarków Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na naprawę czasomierzy ściennych, antyków, jak również nowoczesnych modeli do noszenia na nadgarstku. Naprawiamy mechanizmy, wymieniamy paski, reperujemy zerwane bransolety. Serwis zegarków we Wrocławiu działa przy ulicy Traugutta. Już teraz przynieś nam swój model.

Maszyna do pakowania

Są niezbędne przy rozlewaniu szerokiej gamy produktów: od mleka, przez kawior i desery, aż po kostki masła czy mięso mielone. Same odkażają, zamykają i etykietują pudełka i butelki. Wymiana części nie trwa przy nich dłużej niż dwadzieścia minut. Nasze maszyny do pakowania dla przemysłu spożywczego spełniają wszystkie wymagania: są aseptyczne, szybkie, wydajne i możliwe do integracji z innymi urządzeniami tego typu, a przede wszystkim: precyzyjne.

Producent szkła

Nasza huta działa na rynku jako producent szkła już od ponad 50 lat. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim różnego rodzaju znicze zarówno w popularnych, jak i autorskich zastrzeżonych wzorach. Produkujemy także lampiony, słoiki dla branży spożywczej czy różne modele kloszy do lamp.

Monitoring samochodu

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalny monitoring samochodu GPS. Dzięki tej metodzie śledzenia pojazdów, będą mieli Państwo kontrolę nad sprawdzeniem aktualnej lokalizacji danego pojazdu lub dokładny wykres przebiegu trasy. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które udostępniają swoje samochody lub sprawują kontrolę nas samochodami służbowymi.

© www.mythbusters.pl.