Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

nowe technologie i IT

Pojemniki siatkowe

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do wyposażenia warsztatów, magazynów oraz innych obiektów, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne pojemniki siatkowe oraz warsztatowe plastikowe, wykonane z polipropylenu, wykazującego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie chemikaliów. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Etykiety termotransferowe

Warto zaopatrzyć się w takiego rodzaju narzędzia. Nie na każdym opakowaniu dostrzeżemy etykiety termotransferowe. Biorąc produkt do ręki klienci cenią sobie informacje nie tylko te, które zamieścił producent. Dzięki właściwemu oznakowaniu unikniemy pomyłki powodującej kłopotliwe sytuacje przy kasie.

system alarmu pożarowego

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, zapewniające odpowiedni poziom ostrzeżenia w sytuacji zagrożenia ogniem. Proponujemy systemu alarmu pożarowego, oparte na sygnalizacji dźwiękowej . Nasze konstrukcje składają się z centrali oraz czujników, dzięki czemu o zagrożeniu powiadomione zostają osoby przebywające w otoczeniu oraz Straż Pożarna.

Przełącznik sieć agregat

Producent wyrobów elektrycznych, firma Spamel pragnie polecić Państwu swoją ofertę. Posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości wyrobów takich jak przełącznik sieć-agregat, zestaw instalacyjny, rozłącznik. O jakości naszych produktów świadczy to, że spełniają zarówno krajowe jak i europejskie normy bezpieczeństwa. Zapewniamy, że nasze produkty Państwa nie zawiodą. Zapraszamy na stronę: www.spamel.com.pl.

Gruntowa pompa ciepła

Jak wykorzystać pokłady energii znajdujące się pod powierzchnią ziemi? Z pomocą przychodzi gruntowa pompa ciepła - urządzenie, dzięki któremu skutecznie dogrzejesz swój dom. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu montażu tego typu instalacji. Pomagamy również w doborze odpowiedniego urządzenia pod konkretny typ zabudowy.

Holmexx - Frezowanie CNC

Nasza firma oferuje m.in. usługi z zakresu frezowania CNC przy pomocy nowoczesnych frezarek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. Zajmujemy się profesjonalną obróbką takich materiałów jak stal, aluminium, mosiądz, brąz, a także tworzywa sztuczne. Wszystkie detale wykonujemy zgodnie z załączoną przez Państwa dokumentacją. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak frezarki sterowane numerycznie, jesteśmy w stanie dokonywać dokładnej obróbki materiałów.

Motoreduktory

Oferowane przez nas produkty mają na celu zmniejszenie liczby obrotów napędu na wyjściu. Motoreduktory swoje zastosowanie znajdą w podajnikach, dozownikach, mieszarkach, transporterach oraz suwnicach. W zależności od modelu będą one miały zróżnicowane właściwości pod względem sprawności, gabarytów oraz rodzaju wyjścia.

Mufy kablowe

Mufy kablowe to produkty, które stanowią doskonałą pomoc w montażu elektrotechnicznym. Oferowane przez nas artykuły są nie tylko wysoko jakościowe, ale także wyjątkowo sprawne, co zapewnia ich długą eksploatację i bezawaryjne działanie. Zapoznaj się z naszą ofertą - mufy kablowe to nie jedyne artykuły, jakie oferujemy.

Toczenie aluminium

Wykonujemy wałki do maszyn specjalistycznych, osie, tuleje, pierścienie, stożki, gwinty i kule. Toczenie aluminium zapewnia dużą elastyczność jeśli chodzi o formy, które zamawia klient. Usługi obróbki skrawaniem znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu m.in. w budownictwie i górnictwie.

Pilot magic LG

Rozwój technologii komputerowej przyniósł ze sobą zmiany również w telewizji. Pilot Magic LG jest przykładem wielofunkcyjnego urządzenia, które usprawnia korzystanie ze Smart TV oraz innych aplikacji tej marki. Umożliwia między innymi konwersję tradycyjnego widoku na 3D. W naszym sklepie kupią Państwo również adaptery typu dongle.

Drukarki fiskalne

W kontaktach z naszymi klientami nasze przedsiębiorstwo zawsze odznacza się profesjonalizmem. Wykorzystujemy także zdobyte doświadczenie, tak aby zaproponować Państwu najlepsze możliwe rozwiązania. Firma Sak Computer Systems z siedzibą w Toruniu specjalizuje się w sprzedaży różnych urządzeń wspomagających handel. Między innymi drukarki fiskalne.

Terminal samoobsługowy

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla różnych instytucji. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi terminal samoobsługowy. Pozwala on na wygodne dokonywanie płatności w miejscach takich, jak urzędy, sądy czy też inne placówki. Poznaj wszystkie możliwości urządzenia!

Wideodomofon

Witamy w Piri - sklepie z urządzeniami Smart Home nowej generacji. Myślisz, że wideodomofon jest drogi? Mylisz się. Za rozsądną cenę znajdziesz u nas rozwiązanie gwarantujące Ci wysoki poziom bezpieczeństwa. Masz pełną kontrolę nad tym, kogo wpuszczasz na teren swej posesji bądź do mieszkania. Urządzenie jest odporne na czynniki zewnętrzne.

Elementy maszyny

Zajmujemy się sprzedażą, a także budową wyposażenia, które dostarczamy m.in. do zakładów przemysłowych. Znajdziecie u nas elementy maszyny takie jak części i podzespoły do silników czy przekładni. Dodatkowo w ofercie znajdują się również sprężyny i amortyzatory, podnośniki śrubowe, pneumatyka, automatyki i wiele innych!

termiczne cięcie stali

Od ponad piętnastu lat nasz zakład zajmuje się wytwarzaniem konstrukcji dla przemysłu chemicznego, maszynowego i energetycznego. Produkujemy balkony, schody oraz elementy maszyn rolniczych. Klientom proponujemy termiczne cięcie stali, wykonywane przy użyciu urządzeń taśmowych, plazmowych, acetylenowo-tlenowych oraz gilotyny.

fotowoltaika

Produkcja własnej energii elektrycznej staje się coraz powszechniejsza w Polsce, często na dachach nowo wybudowanych domów można spotkać systemy solarne. Fotowoltaika zapewnia niezależność od dostawców prądu, to darmowe i ekologiczne źródło energii. Oferujemy szeroki wybór modułów, mocowań i okablowania.

Ochrona przed e-smogiem

Jeśli posiadają Państwo salon odnowy, zapewne chcą Państwo zapewnić swoim klientom jak najlepsze warunki. Jednak wszelkie masaże, dieta i olejki eteryczne pójdą na marne, gdy narazimy gości na działanie wszechobecnego elektrosmogu. Proponujemy urządzenia SPA, które zneutralizują fale zakłócające zdrowie i dobre samopoczucie Państwa klientów, ale i pracowników.

Wózek paletowy elektryczny

Nasze urządzenia służą do ułatwiania pracy w magazynach i przenoszenia oraz transportu ciężkich elementów. Wózek paletowy elektryczny o udźwigu 1200-2500 kg, posiada m.in. łatwo sterowalny układ kierowniczy, podest dla operatora, rolki ułatwiające załadunek oraz może osiągać prędkość do 12 km/h przy obciążeniu do 600 kg.

Latarki Armytek

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co usprawni Ci pracę z kamerami sportowymi. Oferujemy zarówno uchwyty jak i latarki na głowę marki Armytek. W naszym asortymencie znajdziesz tez inne akcesoria GoPro, które świetnie sprawdzą się przy rejestrowaniu ujęć związanych z uprawianiem sportu. Różne modele i generacje urządzeń pozwalają na zapisywanie w pamięci zdjęć przedstawiających wyczyny na lądzie, a także w wodzie oraz w powietrzu.

drukarki wielofunkcyjne

Oferowane przez naszą firmę drukarki wielofunkcyjne to urządzenia, które charakteryzuje przystępna cena, a przede wszystkim wysoka wydajność i moc możliwości. Znakomicie sprawdzają się w logistyce, firmach spedycyjnych i kurierskich, przemyśle farmaceutycznym, fabrykach czy magazynach. Nasz sprzęt zapewnia doskonałą jakość wydruku.

Siatki metalowe

Bezpieczna i wydzielona przestrzeń to kwestia kluczowa dla wielu dziedzin, od przemysłu po budownictwo. Jednym z najważniejszych elementów zapewniających tego typu środowisko są siatki metalowe, które zabezpieczają przed niebezpieczeństwami oraz izolują określone obszary. Dzięki nim można wydzielić strefy pracy, uniemożliwić dostęp do niebezpiecznych maszyn lub urządzeń, czy zabezpieczyć magazyny i składy przed kradzieżą.

Serwis maszyn piekarniczych

Naprawa urządzeń wykorzystywanych w branży piekarskiej jest niezwykle ważna, ponieważ sprzęt piekarniczy jest najczęściej wykorzystywany przez piekarzy. Serwis maszyn piekarniczych oferuje specjalistyczną pomoc w naprawianiu piekarniczych maszyn w razie awarii. Ich fachowa wiedza pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu i szybkie naprawienie urządzenia, co pozwala na zachowanie ciągłości produkcji i zadowolenia klientów z jakości produktów piekarskich.

Rejestratory jazdy

W dzisiejszych czasach warto zaopatrzyć się w sprzęt, który pozwoli na pełen zapis trasy pokonywanej autem. Dzięki niemu, w przypadku wystąpienia niespodziewanej sytuacji na drodze, będziecie Państwo mogli bez problemu pokazać odpowiednim służbom zapisany obraz dowodzący tego że macie rację. Rejestratory jazdy jakie udostępniamy w naszym sklepie to urządzenia, które cechuje wysoka jakość zapisu, dzięki czemu wszystko będzie doskonale widoczne.

Aplikator etykiet

Aplikator etykiet jest urządzeniem do znakowania produktów. Jakie podmioty gospodarcze powinny zastanowić się nad tym, czy nie wyposażyć się w inwentaryzatory? Inwentaryzatory, noszące również nazwę terminale, znajdą najlepsze przeznaczenie do dużych sklepów, które w asortymencie mają materiały budowlane, sprzęt ogrodowy czy artykuły wyposażenia wnętrz.

Serwis gwarancyjny Makita

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi nie tylko sprzedaż części zamiennych, ale również serwis gwarancyjny Makita. Zajmujemy się diagnozą, identyfikowaniem problemów, a także naprawą urządzeń tej popularnej marki. W ramach naszych usług realizujemy szereg niezbędnych czynności, których celem jest zadbanie o Twój sprzęt warsztatowy.

© www.mythbusters.pl.