Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

sprzedaż detaliczna i hurtowa

Taśma poliestrowa

W bogatej ofercie naszej firmy posiadamy niezawodne produkty, które pozwolą Państwu na korzystanie z nich przez długi czas. Doskonała cena i solidność - już teraz nasza taśma poliestrowa w konkurencyjnej cenie. Posiadamy taśmy poliestrowe każdego rodzaju i każdej wielkości - to doskonała formą zabezpieczenia produktów podczas transportu. Łatwa w użyciu i bardzo mocna - zapraszamy!

www.medus.com.pl/index.php/action,products,id,91.html

Serdecznie polecamy nasze wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne. To sprzęt zarówno nowy, jak i używany, który sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej. Nasza firma podpisała umowę z NFZ, dzięki czemu mają Państwo możliwość zakupić nasze łóżka rehabilitacyjne z dofinansowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtownia zniczy

Wygląd grobu ma znaczenie, dlatego warto skorzystać z naszej oferty i ozdobić podest kolorowymi i ozdobnymi zniczami, elementami dekoracyjnymi, chorągiewkami oraz sztucznymi kwiatami. W naszej hurtowni znajdziesz estetyczne produkty, charakteryzujące się długim czasem palenia, a także wkłady wymienne.

Taśmy rozprężne

Rosnący postęp techniczny powoduje, że stale dostosowujemy usługi do zmieniających się warunków. Dlatego też nasza firma Interchemall od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem klientów, dostarczając im takie produkty jak taśma rozprężna, naprawcza, montażowa, butylowa, PCV i inne. Szeroki wybór oraz dokładny opis zastosowania znajdziesz na naszej stronie.

Grzejniki elektryczne konwektorowe

Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji oraz dystrybucji urządzeń dla instalacji cieplnych. EXTREME Sp. z o.o. oferuje grzejniki kanałowe oraz konwektorowe, które charakteryzują się perfekcyjnymi parametrami technicznymi, pozwalającymi na skuteczne zabezpieczenie budynku przed zimnem. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Nakładka ochronna

Posiadamy w sprzedaży naprawdę szeroki wybór komponentów składowych dla różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Oprócz produktów stalowych, przedsiębiorstwo Baks posiada w sprzedaży również takie wykonane z plastiku. Dobrym tego przykładem jest nakładka ochronna, która wykorzystywana jest bezpiecznego przeprowadzania przewodów. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.

ADR Cysterny

Prowadzimy profesjonalne kursy dla kierowców w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w cysternie. Przeznaczone są dla osób, które posiadają już aktualne uprawnienia podstawowe. Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu pozwala na uzyskanie certyfikatu uznawanego na terenie Polski i większości państw europejskich.

Kursy barmańskie

Nie tylko degustacje i przyrządzanie napojów alkoholowych! Nasze certyfikowane kursy barmańskie to również wiele tematów nie związanych ściśle z robieniem drinków, ale bardzo przydatnych w tej branży. Poruszymy kwestie psychologii (prawidłowa postawa, obsługa klientów, negocjacje z firmami alkoholowymi) oraz zarządzania barem, a także układania karty win.

wakacje w usa

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać do Stanów Zjednoczonych? Zaplanuj wakacje w USA, a przy okazji zdobądź cenne doświadczenie. Organizujemy podróże do Ameryki Północnej dla studentów, którzy chcą uczyć się, pracować i zwiedzać. Poznawaj ludzi, pozyskuj nowe umiejętności, otwieraj się na świat dzięki nam!

Księgarnia pedagogiczna

Zajmujemy się wspomaganiem procesu nauczania u dzieci poprzez sprzedaż literatury logopedycznej i wychowawczej. Nasza księgarnia pedagogiczna oferuje książki uczniom mającym problemy z przyswojeniem wiedzy na początkowym etapie edukacji.Proponujemy również pomoce naukowe nauczycielom, chcącym podnieść swoje kwalifikacje i polepszyć warsztat pracy z najtrudniejszymi podopiecznymi.

Pośrednictwo pracy Ukraina

Prowadzimy rekrutację robotników fizycznych i specjalistów zza wschodniej granicy, a konkretnie z Ukrainy, którzy coraz chętniej są zatrudniani przez polskie przedsiębiorstwa. Zapewniamy pośrednictwo pracy w oparciu o przepisy polskiego prawa i wymogi formalne stawiane przez instytucje publiczne, a nasze usługi oferujemy firmom z całej Polski.

© www.mythbusters.pl.