Lista moich ulubionych stron

Profesjonalny spis usługodawców

sprzedaż detaliczna i hurtowa

Taśma poliestrowa

W bogatej ofercie naszej firmy posiadamy niezawodne produkty, które pozwolą Państwu na korzystanie z nich przez długi czas. Doskonała cena i solidność - już teraz nasza taśma poliestrowa w konkurencyjnej cenie. Posiadamy taśmy poliestrowe każdego rodzaju i każdej wielkości - to doskonała formą zabezpieczenia produktów podczas transportu. Łatwa w użyciu i bardzo mocna - zapraszamy!

www.medus.com.pl/index.php/action,products,id,91.html

Serdecznie polecamy nasze wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne. To sprzęt zarówno nowy, jak i używany, który sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej. Nasza firma podpisała umowę z NFZ, dzięki czemu mają Państwo możliwość zakupić nasze łóżka rehabilitacyjne z dofinansowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtownia zniczy

Wygląd grobu ma znaczenie, dlatego warto skorzystać z naszej oferty i ozdobić podest kolorowymi i ozdobnymi zniczami, elementami dekoracyjnymi, chorągiewkami oraz sztucznymi kwiatami. W naszej hurtowni znajdziesz estetyczne produkty, charakteryzujące się długim czasem palenia, a także wkłady wymienne.

Grzejniki elektryczne konwektorowe

Nasze przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji oraz dystrybucji urządzeń dla instalacji cieplnych. EXTREME Sp. z o.o. oferuje grzejniki kanałowe oraz konwektorowe, które charakteryzują się perfekcyjnymi parametrami technicznymi, pozwalającymi na skuteczne zabezpieczenie budynku przed zimnem. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Nakładka ochronna

Posiadamy w sprzedaży naprawdę szeroki wybór komponentów składowych dla różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Oprócz produktów stalowych, przedsiębiorstwo Baks posiada w sprzedaży również takie wykonane z plastiku. Dobrym tego przykładem jest nakładka ochronna, która wykorzystywana jest bezpiecznego przeprowadzania przewodów. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.

ADR Cysterny

Prowadzimy profesjonalne kursy dla kierowców w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w cysternie. Przeznaczone są dla osób, które posiadają już aktualne uprawnienia podstawowe. Ukończenie szkolenia i zdanie egzaminu pozwala na uzyskanie certyfikatu uznawanego na terenie Polski i większości państw europejskich.

Kursy barmańskie

Nie tylko degustacje i przyrządzanie napojów alkoholowych! Nasze certyfikowane kursy barmańskie to również wiele tematów nie związanych ściśle z robieniem drinków, ale bardzo przydatnych w tej branży. Poruszymy kwestie psychologii (prawidłowa postawa, obsługa klientów, negocjacje z firmami alkoholowymi) oraz zarządzania barem, a także układania karty win.

wakacje w usa

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać do Stanów Zjednoczonych? Zaplanuj wakacje w USA, a przy okazji zdobądź cenne doświadczenie. Organizujemy podróże do Ameryki Północnej dla studentów, którzy chcą uczyć się, pracować i zwiedzać. Poznawaj ludzi, pozyskuj nowe umiejętności, otwieraj się na świat dzięki nam!

Pośrednictwo pracy Ukraina

Prowadzimy rekrutację robotników fizycznych i specjalistów zza wschodniej granicy, a konkretnie z Ukrainy, którzy coraz chętniej są zatrudniani przez polskie przedsiębiorstwa. Zapewniamy pośrednictwo pracy w oparciu o przepisy polskiego prawa i wymogi formalne stawiane przez instytucje publiczne, a nasze usługi oferujemy firmom z całej Polski.

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Bez względu na rodzaj wykonywanego zawodu, każda osoba powinna znać zasady resuscytacji. Nigdy nie wiemy, kiedy i w jakich okolicznościach mogą one się nam przydać. Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy w Poznaniu, który adresujemy do młodzieży i osób dorosłych, bez względu na status zawodowy oraz wykształcenie.

© www.mythbusters.pl.